درباره ما

about1

معرفی شرکت

شرکت آوید رایانه هیراد(سهامی خاص) عضو انجمن انفورماتیک ایران و دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در خصوص ارائه کلیه خدمات و پشتیبانی ،فنی و مهندسی ، در زمینه شبکه ، تجهیزات اداری ، دستگاه های خاص موجود در نظام بانکی و همچنین ماشین های اداری فعال بوده که از سال ۱۳۹۴ با ادغام دو شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات به صورت رسمی در اداره ثبت شرکت ها به شماره ۴۸۷۶۸۳ به ثبت رسیده است و فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت آوید رایانه با بهره گیری از دانش و تجربه مدیران خود هم چنین کادر فنی و مهندسی مجرب ، دانش آموخته و متخصص با تجهیزات پیشرفته و دارا بودن تجهیزات Back up  بروز جهت تسریع در خدمت رسانی و همچنین با دارا بودن دفاتر و نمایندگی در سراسر کشور آمادگی انعقاد هر گونه قرارداد فروش ، تامین تجهیزات و خدمات پشتیبانی در زمینه پروژه های فناوری اطلاعات را دارد.

واحدهای کارآمد در شرکت به ۵ بخش ذیل تقسیم می گردد:

۱-بخش مهندسی فروش و بازرگانی

۲-بخش شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

۳-بخش طراحی بردهای الکترونیکی

۴-بخش طراحی وب سایت

۵-واحد مهندسی پشتیبانی و خدمات پس از فروش

۶-بخش طراحی نرم افزار مدیریت مشتریان(CRM  و Ticketing)

عمده فعالیت شرکت آوید رایانه در خصوص فروش و تامین تجهیزات و نگه داری از شبکه های کامپیوتری و مخابراتی،سرورها و دستگاه های ذخیره اطلاعات می باشد.

چارت سازمانی

چشم انداز شرکت

این شرکت در نظر دارد با ارائه سطح کیفی و خدمات کمی خود در حد توان با همراهی مشتریان و کارفرمایان محترم استاندارد جدیدی در صنعت فروش ، تامین تجهیزات و خدمات رسانی حوزه فناوری اطلاعات ایجاد نموده تا در این بستر هم شرایط رشد و ارتقا ، سطح خدمت رسانی خود را فراهم نماید و همچنین با ایجاد فضای رقابتی سالم مشتریان و کارفرمایان محترم حداکثر رضایت مندی را در فضای جدید تجربه نمایند.

هدف شرکت آوید رایانه هیراد از بدو تاسیس ارائه سرویس برتر به مشتریان و جذب رضایتمندی آنان و در نهایت افزایش تعداد مشتریان از این طریق بوده است.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آوید رایانه هیراد میباشد